Kasutustingimused ja tellimine

Carolystuudio.ee e-poodi haldab CaroLy Studio OÜ (reg nr: 11033053, aadress: Maksimäe 3, Kiili vald, Harjumaa 75401).

Hinnad e-poes on eurodes, mis sisaldavad EV käibemaksu 20%. Maksmine toodete eest toimub pangaülekandega. Peale tellimuse tasumist postitame paki hiljemalt kahe tööpäeva jooksul vastavalt kliendi soovile Omniva või SmartPosti teenusega. Tooteid on võimalik tellida nii Eestisse, kui teistesse Euroopa riikidesse.

Tellimuste esitamine,tarneaeg, transport

 • Valige välja endale sobiv toode, klikage nupule “Lisa ostukorvi”. Kui sobivad tooted koos, leiate ostukorvi paremalt ülemisest nurgast.
 • Vormistage tellimus ostukorvis.Tellimuse minimaalseks summaks on 15 eurot. Täita tuleb kõik infoväljad ja esitada andmed korrektselt – sellest sõltub tellimus ja kauba turvaline kohaletoimetamine kliendile.
 • Tellimuse esitamisel lisandub kohaletoimetamise ja käitlemise kulu. Võimalus on kaup tellida Omniva ja SmartPosti pakiautomaati. Post 24 tingimustega saate lähemalt tutvuda: www.omniva.ee. Eesti Posti tegevuse eest CaroLy Studio OÜ vastutust endale ei võta. Smartposti paki saatmise tingimustega saate täpsemalt info:http://www.smartpost.ee/pakkide-saatmine/pakkide-liikumise-graafik.
 • Paki saatmiskulu Eesti-siseste tellimuste puhul 1 euro. Rahvusvaheliste tellimuste postikulu on 15 eurot.
 • Sooritage pangaülekanne Swedbanki pangalingiga.Teile saadetud tellimuse kinnitusest leiate arve ja vajalikud rekvisiidid. Peale pangaülekande laekumist postitame paki. Paki saabumisel tuleb Teile selle kohta teavitav SMS ja Teie poolt märgitud e-posti aadressile kiri, millel on vajalik informatsioon saadetise kättesaamiseks. Pakile tuleb järgi minna 7 päeva jooksul.
 • Teie tellimus peab jõudma kohale 4 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimuse tätmisel viivitus, võtame Teiega koheselt ühendust.

Tellimuse tühistamine, kauba tagastamine

 • Juhul, kui soovite oma esitatud tellimusest loobuda, ja me ei ole veel Teie tellimust teele saatnud (tavaliselt postitame 1-2 tööpäeva jooksul), tühistatakse Teie tellimus. Tellimuse tühistamiseks palun võtke meiega ühendust esimesel võimalusel.
 • Juhul, ku Te ei ole saadud kaubaga rahul on Teil õigus oma tellimus või osa sellest kasutamata kujul ja oma kulul meile tagasi saata. Tagastatav kaup peab meieni jõudma 14 päeva jooksil alates päevast, mil saite tellimuse kätte. Tooted palume korralikult pakkida, et vältida vigastusi. Palume ka lisada teade, et miks te kauba meile tagasi saadate. Meie tagastame Teile tagastatava kauba eest tasutud summa 30 päeva jooksul, va transpordikulud.
 • Juhul kui Teieni jõudnud tooted on saand vigastada või ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele, tagastage need tooted 14 pärva jooksul alates nende kättesaamisest. Seejärel pakume Teile toodete asendamist või Teie raha tagastamist. Vigastatud toodete puhul katab transpordikulud üldjuhul transpordifirma, kellega asjaajamise korraldame meie.Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Paindlikkus

 • Eeltoodud variant tellimuse tegemiseks, selle eest maksmiseks ja kohaletoimetamiseks on vaid kõige lihtsam automaatne kompleks.
 • Soovime, et saaksite oma tellimuse kätte võimalikult kiiresti, seepärast on aktsepteeritavad ka kõik teised Teile sobivad variandid nii kauba eest maksmiseks kui kättesaamiseks.

Pretensioonid

 • Kõik pretensioonid lahendame vastavalt Võlaõigusseadusele. Probleemide korral võtke kindlasti meiega ühendust, et leiaksime mõlema osapoole jaoks sobiva lahenduse.